Замовляйте: +380 96 887 68 32 Київ, бульвар Академіка Вернадського, 79
в 5 хвилинах від станції м. Академмістечко

Відмінне місце для свят і будь-яких заходів

Банкет, ювілей, весілля, корпоратив або фуршет?

Все це Ви зможете провести в Relax Cafe. У нас є все для проведення будь-яких заходів. Ми пропонуємо Вам, затишний зал місткістю до 50 осіб для проведення заходів. При цьому залишається достатня кількість простору для розважальної програми й танців.

Проведення в Relax Cafe різноманітних заходів і свят – це не просто робота для нас, ми живемо даною діяльністю, вкладаючи свою працю і натхнення на кожен захід, будь то весілля, корпоратив або просто фуршет. Ми надамо всебічну допомогу в організації Вашої події. І індивідуально сформуємо меню під будь-які Ваші уподобання.

Де добре відзначити весілля?

Весілля плануються дуже ретельно, тому, що це свято радості та любові. До Ваших послуг шикарний бенкетний зал Relax Cafe, оформлений у світлих і урочистих тонах з елегантними меблями. Смачна кухня Relax Cafe, затишна атмосфера, доброзичливий і чуйний персонал допоможуть зробити Ваше свято особливим і незабутнім.

Детальніше на сторінці “ВЕСІЛЛЯ”

Де відзначити День народження? Звичайно ж у Relax Cafe

Також однією з рядових послуг нашого кафе є проведення Днів народжень. День народження – світле свято! Дні народження – це ті заходи, які просто зобов’язані бути по-справжньому яскравими та чарівними. Тому ми зробимо все, щоб Ваше свято було ідеальним, тому що для нас проведення Дня народження це завжди відповідальне заняття, до якого ми підходимо з усією душею.

Relax Cafe — ідеальне місце для проведення корпоративу!

Не важливо, Ви великий холдинг або невелика компанія, якщо у Вас є бажання зібратися дружною компанією і Ви шукаєте недороге кафе для організації корпоративу – Relax Cafe до Ваших послуг. Наше кафе з радістю допоможе організувати для Вас незабутнє корпоративне свято, яке залишиться в пам’яті Вашого колективу на довгі роки.

Детальніше на сторінці “КОРПОРАТИВИ”

Також у Relax Cafe Ви можете провести Поминальну трапезу

Ми допоможемо організувати поминальний обід і скласти потрібне меню для траурного заходу.

Детальніше на сторінці “ПОМИНАЛЬНА ТРАПЕЗА”